Новини

Що робити як що  забули оплатити інтернет а він дуже потрібний?

Що робити як що забули оплатити інтернет а він дуже потрібний?

Що робити як що  забули оплатити інтернет а він дуже потрібний?

В цьому вам допоможе нова послуга «Відстрочка призупинення» з допомогою неї ви зможете відновити роботу вашого інтернету на 24 години. І ще ця послуга безкоштовна!

Для цього потрібно перейти на сторінку bless.net.ua і вас переадресує на сторінку з даними вашого тарифного плану і там знизу буде синя кнопочка на яку потрібно натиснути і все пару секунд і ваш інтернет знову працює.

Активация интернет доступа на 24 часа

Ремонтні роботи

Повідомляємо що в зв’язку пошкодженням оптоволоконних ліній від 23 квітня в місті Іллінці. Виникли проблеми в роботі нашої мережі.  В зв’язку з цим присутні перебої в роботі інтернету в деяких населених пунктах. На даний момент ведуться ремонтні роботи.

 

Повідомляємо пошкоджену оптоволокону лінію відновлено 3 травня.

Що таке швидкість Інтернету і як її виміряти?

Швидкість Інтернету — це кількість переданих біт інформації в секунду (вимірюється в кілобітах в секунду Кбіт/с, мегабитах в секунду Мбіт/с або гигабіта в секунду Гбіт/с). Висока швидкість підключення — найважливіший фактор, який забезпечує комфортну роботу у Всесвітній мережі. Тому швидкість Інтернету цікавить не тільки професіоналів, а й будь-якого користувача.

Read more

В Україні набув чинності указ про блокування ВКонтакте і Одноклассников 17 травня 2017 р.

У середу набув чинності указ Петра Порошенка про блокування в інтернеті доступу до ресурсів Mail.ru, «ВКонтакте», «Однокласники» і Яндекс.

Указ президента опублікований в газеті «Урядовий кур’єр».

«Заборона інтернет-провайдерам надання послуг з доступу користувачам мережі інтернет до ресурсів сервісів Mail.ru (www.mail.ru) та соціально-орієнтованих ресурсів ВКонтакте (www.vk.com) та Одноклассники (www.ok.ru)», — йдеться у повідомленні.

Своїм указом від 15 травня Петро порошенко ввів в дію рішення СНБО щодо застосування санкцій проти 1 228 фізичних та 468 юридичних осіб.

У переліку заборонених російських компаній також значаться телеканали РБК, «ТВ Центр», ВГТРК, «НТВ Плюс» і «Звезда», ТНТ, РТР-Планета», «Россия-24», антивірусні компанії «Лабораторія Касперського» і DrWeb, компанії-постачальника бухгалтерської програми «1С» та інші.

Санкції застосовуються на час від 1 до 5 років.

 

Інтернет не за горами)

Настає час, коли жителі сіл з легкістю зможуть видихнути. Вже не потрібно бігати на город ловити зв’язок, щоб отримати біль-меньш інтернет-контент. Швидкісний інтернет для сільскої місцевості — тепер реалії!

Read more

Раді Вас привітати!

Добра новина! Тепер Ви може бути в курсі свіжих новин від провайдера BLESS