Новини

Безкоштовно збільшуємо швидкість Інтернету! Акція «Приведи друга»

 

Ти являєшся абонентом провайдеру «BLESS», а  твої друзі ще не мають якісного інтернету? Приводь друзів, та отримуй в бонус безкоштовне подвоєння швидкості на протязі 60 днів! Арифметика проста: 1Мб х 2 довінює 2 Мб. Насолоджуйся замість 2 Мб — 4Мб, а при тарифному плані 5 Мб, отримаєш цілих 10Мб!!!

У акції приймають участь абоненти слідуючих населених пунктів: с. Паріївка, с. Даньківка, с. Червоне, с. Неменка, с. Тягун, с. Іллінецьке (Сілекція), с. Якубівка, с. Борисівка.

Що таке швидкість Інтернету і як її виміряти?

Швидкість Інтернету — це кількість переданих біт інформації в секунду (вимірюється в кілобітах в секунду Кбіт/с, мегабитах в секунду Мбіт/с або гигабіта в секунду Гбіт/с). Висока швидкість підключення — найважливіший фактор, який забезпечує комфортну роботу у Всесвітній мережі. Тому швидкість Інтернету цікавить не тільки професіоналів, а й будь-якого користувача.

Read more

В Україні набув чинності указ про блокування ВКонтакте і Одноклассников 17 травня 2017 р.

У середу набув чинності указ Петра Порошенка про блокування в інтернеті доступу до ресурсів Mail.ru, «ВКонтакте», «Однокласники» і Яндекс.

Указ президента опублікований в газеті «Урядовий кур’єр».

«Заборона інтернет-провайдерам надання послуг з доступу користувачам мережі інтернет до ресурсів сервісів Mail.ru (www.mail.ru) та соціально-орієнтованих ресурсів ВКонтакте (www.vk.com) та Одноклассники (www.ok.ru)», — йдеться у повідомленні.

Своїм указом від 15 травня Петро порошенко ввів в дію рішення СНБО щодо застосування санкцій проти 1 228 фізичних та 468 юридичних осіб.

У переліку заборонених російських компаній також значаться телеканали РБК, «ТВ Центр», ВГТРК, «НТВ Плюс» і «Звезда», ТНТ, РТР-Планета», «Россия-24», антивірусні компанії «Лабораторія Касперського» і DrWeb, компанії-постачальника бухгалтерської програми «1С» та інші.

Санкції застосовуються на час від 1 до 5 років.

 

Інтернет не за горами)

Настає час, коли жителі сіл з легкістю зможуть видихнути. Вже не потрібно бігати на город ловити зв’язок, щоб отримати біль-меньш інтернет-контент. Швидкісний інтернет для сільскої місцевості — тепер реалії!

Read more

Раді Вас привітати!

Добра новина! Тепер Ви може бути в курсі свіжих новин від провайдера BLESS